HAKKIMIZDA

TARİHÇEMİZ

Kuruluş yılımız olan 1998 yılından beri daima yenilikçi ve gelişimci bir felsefe ile işimize sevgi ve aşkla sarıldık. Sektörümüzün ihtiyaçları doğrultusunda kendimizi geliştirdik. Müşterilerimizin taleplerini ve beklentilerini her daim öncelikli olarak değerlendirdik. Evteks ailesi olarak, müşterilerimizi de ailemizin bir parçası olarak gördük.

Müşteri hizmetini, kendi menfaatlerimizin önünde tuttuk. Müşterilerimizin daima “yeni neyiniz var” sorusunu sormadan, günümüz beklentilerinin bir adım ötesinde hizmet sunduk. Bu anlayış bizi sektörde almış olduğumuz ödüllerle Türkiye de öncü kıldı. Ödül şampiyonu Evteks ekibi, inovatif çalışmalarını tekstil sektörünün birçok alanında sürdürmeye devam ediyor.

Sosyal etik çalışmalarımızın yanı sıra çevreci anlayış ile gerçekleştirdiğimiz üretimimiz, geri dönüşüm anlayışı ile sıfır atığa doğru evrilmeye devam etmektedir. 2023 yılında tekstil üretiminde plastik kullanımını %5’e kadar indirmek hedefimiz doğrultusunda çalışmalarımız sürmektedir. Ekolojik üretim felsefemizi sektörümüzde yaygınlaştırmak ve bu alanda öncü olmak en önemli misyonumuzdur.

Evteks ailesi olarak, sizlerin de bu hareketi desteklemeniz, çevreye duyarlı ekolojik üretim ile global kirlenmeye karşı bizimle birlikte ilerlemeniz en büyük hayalimiz. Bu hayalimiz içinde yer almanızı diliyoruz.

PROJELERİMİZ

NELER YAPIYORUZ?

Üzerine özel emek harcadığımız gözde projelerimizden bazıları

HAKKIMIZDA

MİSYON & VİZYON

Firmamız kurulduğundan bugüne her zaman ilklere imza atan bir firma olmuştur. Tekstil dünyasında modernleşme ve inovasyona önem veriyoruz.

Evteks olarak, pamuğu havluya, bornoza, çarşafa, nevresime dönüştürürken doğanın sunduğu bu ayrıcalığı, bilimin, tekniğin yardımıyla insanların mutluluk kaynağı haline getirmenin, bu alanda dünyaya hitap etmiş bir kurum olmanın mutluluğu ve gururu içindeyiz.

Bu başarının formülü; deneyimli, donanımlı ekibimizi, gelişen teknolojik altyapı ile bir araya getirmek ve oluşturduğumuz yaratıcı motivasyon ruhumuzdur. Bu noktada gözümüzü sadece bölgesel alana değil dünyaya çevirerek 5 kıta da, 55’in üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz.

  • Ev Tekstili
  • Otel Tekstili
  • Teknik & Medikal Tekstil
  • Gıda

BİZİM İÇİN NE DİYORLAR?

GÖRÜŞLER

Uzun zamandır Evteks’in bütün ürünlerini kullanıyoruz. Ürünlerin kalitesi olsun, çalışanları olsun, sahipleri olsun harikalar. Bütün otellere tavsiye ediyorum.

Fuat BallıcaGreyMark Hotel Müdürü

Ev tekstili konusunda turizm sektörü hizmet kalitesi son derece önemli. Dolayısıyla tekstil, ev tekstilinde kaliteli olması hizmet kalitesini doğrudan etkiliyor ve müşteri memnuniyetini doğrudan artırıyor. Bu anlamda da Evteks, Türkiye de turizm alanında bir numara diye düşünüyorum, başarılarının devamını diliyorum.

Prof. Dr. Cevdet AVCIKURTBAÜN Turizm Fakültesi Dekanı

Çok uzun zamanlardan beri Evteks ile iletişim halindeyiz. Sürekli olarak seminerlerimize katılmakta, işi ilmi standartlara göre yapmakta. (Evteks Tekstil) En önemli otel tekstil ürünlerini üreten firmalardan bir tanesidir. Bizde kendi uygulama otelimize bu ürünlerden temin ettik. Son derece memnun kaldık. Sizlerinde memnun kalacağınızı düşünerekten tavsiye etmekteyim.

Doç. Dr. Sebahattin KaramanBalıkesir Ünv. Turizm Fakültesi Dekan Yardımcısı

Şu an EMITT Fuarındayız. Tabi turizm sektöründe, fuarda gezerken burada tekstil sektöründe hemşerimiz İsa Dal’ın evteks üzerine standını gezme fırsatı bulduk. Özellikle turizm sektöründe tekstil üzerine yapmış olduğumuz ürünler taktire değer. Ben burada Evteks’i ve İsa Dal kardeşimizi kutluyorum. Kendilerine başarılar diliyorum.

Cengiz ArslanÇameli Belediye Başkanı

BİZİM

SONUÇLAR

Yeni projeleri hayata geçirmek istiyorsanız arge, inovasyon ve kalitesiyle projeler gerçekleştirmek için bizler her zaman yanınızdayız. Bizimle en kısa zamanda iletişime geçebilirsiniz.

5KITADA
15TAKIM ÜYESİ
55+ÜLKEDE
138+BAYİ